Konsultujemy, wspieramy 24/7, pomagamy pozyskać dotację na energooszczędną modernizacje domu przy pomocy energii ze  słońca (Fotowoltaiki oraz pomp ciełpa), zapewniamy doświadczony skład zespołu montażowego i instalatorów, wykonujemy po montażowy audyt, zapewniamy konkurencyjne ceny i przede wszystkim dopasowujemy ofertę pod potrzeby i oczekiwania inwestora.

Będąc 6 lat na rynku nowych technologii, zebraliśmy doświadczenie, którym dzielimy się w codziennej pracy. Przekazujemy kluczowe informacje naszym klientom, przedstawiamy wady i zalety danego rozwiązania na konkretny rodzaj budynku. Edukujemy w kwestii użytkowania i procesów instalacyjnych, ale także odciążamy klientów od aspektów, które mogą okazać się dla nich niezrozumiałe. Wyjaśniamy i opiekujemy się inwestycjami, w których bierzemy udział.

Dotychczasowe realizacje potwierdzają naszą niezawodność, jednocześnie będąc reklamą naszego doświadczenia i firmy.

Wieloletnie działania na rynku, gwarantują, że cały czas się umacniamy i rozwijamy. Nasza pozycja przoduje na rynku, konkurując z sąsiednimi firmami, które upadają po roku i nie są wstanie zapewnić profesjonalnej obsługi po wykonaniu zlecenia.

W przeciwieństwie do firm, które sprzedają inteligentną energetykę w cenie premium 20% wyżej, my traktujemy naszych klientów poważnie bez względu na możliwości inwestycyjne. Liczy się dla nas zadowolenie klientów, bez zbytniego nadwyrężania ich budżetu. Nie chcemy pozostawiać po sobie niesmaku po nadwyrężonym budżecie klienta. Wycena jest dopasowana do konkretnej inwestycji. U nas w grupie “premium” jest każdy klient, a nie tylko wybrani.

lgf-wiarygodna-firma
Kapitalna Firma 480x230 v2
Lgf-Certyfikat-Rzetelnosci